شرکت خرما

8 / 10
از 8 کاربر

درباره شرکت خرما

شرکت خرما یکی از بزرگترین عرضه کننده های خرما و رطب در ایران است که علاوه بر فعالیت در زمینه فروش خرما در امر صادرت خرما نیز فعال است. این شرکت با داشتن سابقه طولانی و درخشان در امر فروش خرما و عرضه آن به سراسر ایران و کشورهای همسایه توانسته سهم بالایی از بازار این صنعت را به خود اختصاص دهد.

شرکت خرما در بین رقبا از جایگاه برتری برخوردار است. دلیل موفقیت این شرکت در صنعت خرما و رطب ، ارائه محصولات با کیفیت می باشد. قیمت خرما در شرکت ما با وجود کیفیت بسیار بالای ارائه شده ، بسیار مناسب است و در اغلب موارد مطابق با قیمت روز بازار می باشد. این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید خرما و فرآورده های آن از سال 1370 آغاز کرد و به لطف پروزدگار و تلاش مسئولان توانسته تا به امروز رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید. دلیل کیفیت بالای محصولات ارائه شده در شرکت خرما ، عرضه از تولید به مصرف محصولات است. در واقع این شرکت با داشتن نخلستان های خرما در مناطق مختلف ، از مرحله تولید تا عرضه محصولات را به طور کامل تحت نظر دارد و در تمام طول فرآیند به کنترل کیفی محصولات می پردازد.

شرکت خرما

انواع خرما و رطب و محصولات عرضه شده در شرکت خرما

به طور کلی شرکت خرما ارائه دهنده انواع خرما می باشد. از جمله فعالیت عمده شرکت خرما در زمینه فروش و صادرات خرما در انواع خرما پیارم ، خرما زاهدی ، خرما ربی ، خرما مضافتی ، خرما شاهانی ، خارک خرما و غیره می باشد. علاوه بر انواع خرما و رطب ، شرکت خرما در زمینه تولید فرآورده ها و محصولات مختلف خرما نیز فعالیت دارد. از جمله آنها می توان به خرما کنجدی ، رولت خرما ، شیره خرما ، قند خرما ، سرکه خرما ، شهد خرما و بسیاری دیگر اشاره کرد.

وب سایت شرکت خرما

در صورت تمایل به خرید خرما و همچنین محصولات و فرآورده های خرما می توانید با کارشناسان و مسئولین فروش ما در شرکت خرما در ارتباط باشید.  شرکت خرما برای سهولت هر چه بیشتر مشتریان در امر خرید خرما و اطلاع از قیمت خرما ، از سال 1392 اقدام به راه اندازی وب سایت شرکت خرما کرد. ز این رو شما می توانید اطلاعات جامع و کامل در زمینه انواع خرما و رطب را از وب سایت شرکت خرما به دست آورید و علاوه بر این از این طریق به آسانی به خرید خرما بپردازید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :