رطب صادراتی بم

10 / 10
از 1 کاربر

صادرات رطب بم

همانگونه که میدانید بم یکی از بزرگترین تولید کنندگان خرما و رطب در ایران می باشد و این به دلیل آب و هوای مساعد ابن منطقه برای پرورش رطب می باشد، در میان محصولات درخت های خرما این شهر رطب صادراتی بم بسیار مشهور می باشد.

رطب صادراتی بم اغلب به کشورهایی مانند: مالزی ، سنگاپور ، استرالیا ، آلمان ، دانمارک ، هندوستان و بسیاری کشورهای دیگر صادر می گردد و این محصول در اغلب کشورها بسیار شناخته شده است. باید بدانید رطب صادراتی بم و همچنین خرما صادراتی بم از مرغوبترین این نوع محصولات در جهان می باشند و از این رو شهر بم از پتانسیل بسیار بالایی در بازار صادارت خرما برخوردار هستند.

باید بدانید رطب صادراتی بم نه تنها به کشورهای دیگر صادر می گردد بلکه در کشور عزیزمان ایران نیز با همین نام تجاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از دیرباز نام بم با نام خرما عجین شده است و این به دلیل فراوانی و مرغوبیت این محصول در این منطقه می باشد و از این رو با سرمایه گذاری بیشتر و با بالا بردن صادرات رطب صادراتی بم می توان هم در رونق کسب و کار در این شهر بسیار موثر بود و همچنین برای بالا بردن صادارت خرما در سطح کشور قدم بزرگی را برداشت.

استان کرمان در میان شهرهای کشور عزیزمان ایران بیشتربن سهم تولید خرما را به خود اختصاص داده است، باید بدانیم سطح زیر کشت خرما و رطب در این شهر  بیش از ۳۷ هزار هکتار است که از این نخلستان ها سالانه ۲۰۰ هزار تن خرما برداشت می‌شود ولی متعصفانه در میان این میزان بالا صادرات رطب صادراتی بم سهم بسیار اندکی را داراست.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :