خرما صادراتی بوشهر

10 / 10
از 1 کاربر

صادرات خرمای بوشهر

استان بوشهر به دلیل آب و هوای مساعد برای پرورش درخت خرما از دیرباز جزء بزرگترین تولید کنندگان این محصول در کشور می باشد و همچنین خرما صادراتی بوشهر بیشترین سهم را در میان صادرات این محصول به خود اختصاص داده است.

شهر بوشهر هم به دلیل فراوانی درخت خرما و مرغوبیت محصولات و همچنین نزدیکی آن به مرز کشور دارای پتانسیل بسیار بالایی برای صادارت دو محصول خرما صادراتی بوشهر و همچنین رطب صاداتی بوشهر به سراسر جهان می باشد، از این رو با سرمایه گذاری بیشتر در این کسب و کار می توان رونق اقتصادی برای این منطقه به ارمغان آورد.

بازار خرید و فروش خرما صادراتی بوشهر به دلیل کیفیت این محصول روز به روز رو به افزایش است و نه تنها صادارت خرما روز به روز افزایش پیدا می کند بلکه مصرف آن در کشورمان نیز رو به افزایش است. در استان بوشهر هماکنون 19 واحد فرآوری خرما وجود دارد که خرما را فرآوری و آماده صادرات می کنند. استان بوشهر سالانه 170 هزار تن خرما تولید می کند که این نشانگر پتانسیل بالا این شهر برای صادرات خرما صادراتی بوشهر به دیگر کشور ها می باشد. البته امروزه سهم کمی از این خرما صادر می شود و اغلب این محصول در بازار درون کشور به فروش می رسد، ولی با سرمایه گذاری در این بخش می توان سهم عمده ای از این تولید را به صادارت خرما اختصاص دهیم.

یکی از مهمترین مسائل در صادرات همواره معرفی برند و نام آن محصول به دیگر کشورها می باشد پس با معرفی هرچه بیشتر نام خرما صادراتی بوشهر می توانیم میزان درخواست برای صادارت خرما را به میزان زیادی بالا ببریم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :